Участь запрошеним лектором у І онлайн школі “Цифрові технології в наукових дослідженнях”

17 листопада 2023 р. Тетяна Вакалюк, д.п.н., проф., завідувач кафедри інженерії програмного забезпечення та керівник наукової школи «Цифрові освітні технології» виступила запрошеним спікером у  І онлайн школі  “Цифрові технології в наукових дослідженнях” з доповіддю на тему: «Цифрові технології для спільної роботи наукового керівника та аспіранта».

Дана онлайн школа є пілотною, і тому проходить апробацію.

Учасники програми взяли участь в обговоренні. Також учасникам було задано завдання для подальшого виконання з використанням можливостей цифрових технології у роботі наукових керівників та аспірантів.

Дякуємо організаторам за  таку можливість.