Участь у другому Семінарі з цифрової трансформації освіти (DigiTransfEd 2023)

19.09.2023 науково-педагогічні працівники факультету інформаційно-комп’ютерних технологій (доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри інженерії програмного забезпечення Вакалюк Тетяна, кандидат технічних наук, доцент, проректор з навчально-педагогічної роботи Морозов Андрій, та старші викладачі Толстой Ігор та Кубрак Юрій) взяли участь у семінарі з цифрової трансформації освіти.

На семінарі було представлено три доповіді від науковців Житомирської політехніки:

1. Andrii Riabko, Tetiana Vakaliuk, Oksana Zaika, Roman Kukharchuk and Valerii Kontsedailo. Chatbot algorithm for solving physics problems
  2. Vasyl Oleksiuk, Julia Overko, Oleg Spirin and Tetiana Vakaliuk. A secondary school’s experience of a cloud-based learning environment deployment
  3. Andrii Morozov, Tetiana Vakaliuk, Igor Tolstoy, Yuri Kubrak and Mykhailo Medvediev. The preparation and defense of qualification works in the context of the digitalisation of higher education

Детально ознайомитись з програмою семінару можна за посиланням.

Попри повітряні тривоги, ракетні атаки наші науковці продовжують займатись наукою та представляти свої наукові дослідження.

Щиро дякуємо організаторам семінару за надану можливість у такий нелегкий час продовжувати представляти свої наукові доробки світовій спільноті.