Участь Тетяни Вакалюк запрошеним лектором у І онлайн школі “Цифрові технології в наукових дослідженнях”

01 грудня 2023 р. Тетяна Вакалюк, д.п.н., проф., завідувач кафедри інженерії програмного забезпечення та керівник наукової школи «Цифрові освітні технології» виступила запрошеним спікером у  І онлайн школі  Цифрові технології в наукових дослідженнях з доповіддю на тему: «Електронне портфоліо науковця – представлення іміджу вченого у сучасному світі».

Тетяна Вакалюк представила різні види електронних портфоліо, наголосила на обов’язкових структурних елементах, що є необхідними у такому портфоліо. Окрім того, Тетяна Анатоліївна показала засоби створення е-портфоліо та розповіла про переваги та недоліки. Наприкінці лекції учасники програми взяли участь в обговоренні.

Дякуємо організаторам за таку можливість.