Участь викладачів університету у міжнародному стажуванні

Упродовж 1.11-15.12.2023 викладачі університету Вакалюк Тетяна (доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри інженерії програмного забезпечення), Янчук Валентин (кандидат технічних наук, доцент, доцент кафедри робототехніки, електроенергетики та автоматизації ім. проф. Б.Б. Самотокіна), Чижмотря Олексій (старший викладач кафедри інженерії програмного забезпечення) брали участь у міжнародному науково-педагогічному стажуванні в межах VI Міжнародного наукового конгресу ISC SAI 2023.

Під час проходження стажування викладачі мали змогу ознайомитись з трьома модулями програми, кожен з яких мав свою вагову цінність в межах усього стажування.

По закінченню стажування викладачі отримали сертифікати науково-педагогічного стажування 180 годин – 6,0 кредитів ECTS.

Дякуємо організаторам за можливість брати участь в таких заходах!