МІЖКАФЕДРАЛЬНИЙ СЕМІНАР ЩОДО ПРЕДСТАВЛЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ ДИСЕРТАЦІЙНОГО ДОСЛІДЖЕННЯ АСПІРАНТА КАФЕДРИ ІНЖЕНЕРІЇ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

12 грудня 2023 року на кафедрі інженерії програмного забезпечення Житомирської політехніки відбулося розширення засідання кафедри у вигляді   міжкафедрального семінару факультету інформаційно-комп’ютерних технологій щодо представлення результатів дисертаційного дослідження аспіранта 4-го року навчання ЛЕВКІВСЬКОГО Віталія спеціальності 121 Інженерія програмного забезпечення освітньо-наукової програми «Інженерія програмного забезпечення» освітньо-наукового рівня – доктор філософії (PhD)  на тему «Розробка інформаційної технології обробки даних віддаленої системи діагностування стану пацієнтів».

У семінарі взяло участь близько 30 учасників. Серед них були викладачі та аспіранти кафедри інженерії програмного забезпечення, комп’ютерних наук, комп’ютерної інженерії та кібербезпеки, кафедри комп’ютерних технологій у медицині та телекомунікаціях факультету інформаційно-комп’ютерних технологій, кафедри метрології та інформаційно-вимірювальної техніки факультету комп’ютерно-інтегрованих технологій, мехатроніки і робототехніки Державного університету «Житомирська політехніка» та представники ІТ-компаній.

ЛЕВКІВСЬКИЙ Віталій представив результати дисертаційної роботи. Після виступу аспіранту було задано ряд запитань щодо проведеного дослідження.

ЛОБАНЧИКОВА Надія, к.т.н., доц., доцент кафедри інженерії програмного забезпечення Житомирської політехніки представила відгук наукового керівника на здобувача наукового ступеня доктора філософії за спеціальністю 121 Інженерія програмного забезпечення.

Виступили внутрішні рецензенти дисертаційної роботи, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри інженерії програмного забезпечення Житомирської політехніки ВАКАЛЮК Тетяна, голова семінару та кандидат технічних наук, доцент, проректор з науково-педагогічної роботи МОРОЗОВ Андрій, які відмітили наукову новизну, практичну значимість та ґрунтовність проведеного дослідження, а також озвучили ряд зауважень та рекомендацій.

Наступним етапом відбулося активне обговорення наукових теоретичних та практичних результатів проведеного дисертаційного дослідження. Були надані рекомендації щодо удосконалення представлення результатів дослідження та формулювання висновків.

Результатом роботи семінару було надано позитивну оцінку проведеному дисертаційному дослідженню ЛЕВКІВСЬКОГО Віталія. Дисертація є завершеною науковою роботою, яка містить наукову новизну та практичне значення, та за своїм науковим рівнем, актуальністю виконаних досліджень, практичним значенням, обсягом і оформленням повністю відповідає вимогам п.6-9 Порядку присудження ступеня доктора філософії та скасування рішення разової спеціалізованої вченої ради закладу вищої освіти, наукової установи про присудження ступеня доктора філософії, затвердженого Постановою КМУ № 44 від 12 січня 2022 року, щодо дисертаційних робіт на здобуття ступеня доктора філософії за спеціальністю 121– Інженерії програмного забезпечення.