Участь викладачів Житомирської політехніки у Круглому столі за підтримки МОН України та Офісу підтримки вченого

31 січня 2023 року представники факультету інформаційно-комп’ютерних технологій, декан факультету Нікітчук Т.М., проректор з науково-педагогічної роботи, в.о. зав. кафедри інженерії програмного забезпечення Морозов А.В., проф. цієї ж кафедри Вакалюк Т.А. та викладачі кафедри комп’ютерних технологій у медицині та телекомунікаціях (Коренівська О.Л., Чухов В.В., Бенедицький В.Б.) взяли участь у Круглому столі «Цифрова трансформація наукової діяльності у закладах вищої освіти в умовах євроінтеграції».

Даний захід проводився за підтримки МОН України та Офісу підтримки вченого.

Метою заходу було обговорення досвіду застосування в закладах вищої освіти цифрових сервісів та е-інфраструктур, розгляд особливостей застосування інструментів відкритої науки, особливості цифровізації наукової діяльності та обмін досвідом.

Доц. Андрій Морозов та проф. Тетяна Вакалюк виступили з короткою доповіддю щодо реалізації цифрової трансформації освітньо-наукових потреб в Державному університеті «Житомирська політехніка».