Студент ФІКТ переможець Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 015 «Професійна освіта (за спеціалізацією)»

Завершився Міжнародний конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності 015 «Професійна освіта (за спеціалізацією)»

Галузева конкурсна комісія розглянула 41 студентську наукову роботу, поданих на конкурс, авторами яких стали 32 студента українських ЗВО та 11 студента із 6 закордонних навчальних закладів, серед яких: University of West London (Англія), Lanzhou Jiaotong University (Китай), Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy im. Jana Długosza w Częstochowie (Польща), University of Wroclaw (Польща), St. Cloud State University (США), Ariel University (Ізраїль) та інші.

За підсумками рецензування галузевою комісією було обрано 13 найкращих наукових робіт, автори яких були визначені переможці Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт.

За результатами конкурсу Лук’янчук Ярослав, магістр 1 року навчання факультету інформаційно-комп’ютерних технологій виборов перше місце.

Тематика наукової роботи знаходиться в предметно-об’єктному полі наукових досліджень та проектів Факультету інформаційно-комп’ютерних технологій та Наукової школи “Цифрові освітні технології”.

Щиро вітаємо призера та його наукового керівника докт.пед.наук,  доцента, професора кафедри інженерії програмного забезпечення Вакалюк Тетяну Анатоліївну.

Зауважимо, що студенти Житомирської політехніки вперше взяли участь у конкурсі студентських наукових робіт з цього напряму.