Участь у закордонному стажуванні

Керівник наукової школи “Цифрові освітні технології” доктор педагогічних наук, доцент, професор кафедри інженерії програмного забезпечення, Вакалюк Т.А. пройшла науково-педагогічне стажування у Чеському технічному університеті у Празі (Чеська республіка) з 20.01.2020 по 28.02.2020 (180 годин). Тема підвищення стажування: “Досвід країн ЄС у реформуванні освіти в галузі технічних наук”.

Програма стажування передбачала різні форми та напрями роботи, у тому числі: особливості підготовки фахівців технічного спрямування, організація навчального процесу в Чеському технічному унівесриетті у Празі, ефективні методи викладання академічних програм у ЄС, організація викладацької діяльності засобами інформаційних технологій: відеолекція, вебінар, веб-конефренція тощо.