Участь викладачів університету у 13th Annual International Scientific Conference Theoretical and Practical Aspects of Distance Learning

Традиційно, другій рік поспіль працівники університету, зокрема проректор з науково-педагогічної роботи  Державного університету “Житомирська політехніка” А.В.Морозов (к.т.н., доц.), керівник  Наукової школи “Цифрові освітні технології” (Державний університет “Житомирська політехніка”) Вакалюк Т.А. (докт.пед.наук, професор, професор кафедри інженерії програмного забезпечення),  11-12 жовтня 2021 р. взяли участь у 13 міжнародній науковій конференції “Theoretical and Practical Aspects of Distance Learning”  з доповіддю: «Administration of the Digital Environment of Higher Education Institution: Identification of Users».

Тематика дослідження пов’язана з адмініструванням цифрового освітнього середовища, що є актуальним у період світової пандемї COVID-19.

Детально про конференцію: https://www.dlcc.us.edu.pl/

Під час доповіді автори представили основні результати дослідження.

Дякуємо організаторам за чудовий та мотивуючий захід. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.