Участь у Всеукраїнському науково-методичному семінарі «Підготовка та публікація результатів науково-дослідної роботи у виданнях, що індексуються у наукометричних базах даних»

19 жовтня представники наукової школи “Цифрові освітні технології” (докт.пед.наук, професор Вакалюк Т.А. та Болотіна В.В.) у межах співпраці з Уманським державним педагогічним університетом імені Павла Тичини взяли участь у Всеукраїнському науково-методичному семінарі «Підготовка та публікація результатів науково-дослідної роботи у виданнях, що індексуються у наукометричних базах даних». Детально ознайомитись з програмою семінару можна за посиланням: https://drive.google.com/file/d/17i03kVUxZYlKlbS_sQGx3WMMoTMPdBRz/view?usp=sharing

Під час роботи семінару Вакалюк Т.А. виступила з доповіддю “Публікація матеріалів у Scopus та Web of Science: реалії та перспективи”.

Дякуємо організаторам за проведений семінар, надіємось на подальшу плідну співпрацю.