4й Міжнародний семінар “Edge Computing workshop”

4й Міжнародний семінар “Edge Computing workshop”

05 квітня 2024 року на базі Державного університету “Житомирська політехніка” пройшов 4й міжнародний семінар “Edge Computing workshop”. Цей семінар вже є щорічним, проводиться вчетверте на базі факультету інформаційно-комп’ютерних технологій.

В роботі семінару взяли участь 27 учасників, які є представниками Inner Circle (Нідерланди), ThingsBoard, Inc. (США), Національного технічного університету України «Київськицй політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Національного університету «Запорізька політехніка», Інституту проблем моделювання в енергетиці ім. Г.Є.Пухова, Національного університету біоресурсів і природокористування України, Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка, Житомирського війського інституту імені С.П.Корольова, Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького  та Державного університету “Житомирська політехніка”.

З вітальним словом виступили доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри інженерії програмного забезпечення Державного університету «Житомирська політехніка» Тетяна ВАКАЛЮК, кандидат технічних наук, доцент, проректор з науково-педагогічної роботи Андрій МОРОЗОВ.

Результати, які були висвітлені на семінарі у 9 доповідях включали широке коло актуальних питань, пов’язаних з крайовими (граничними) обчисленнями. Усі учасники взяли активну участь в дискусії.

До дискусії долучились також науково-педагогічні працівники і аспіранти факультету. Аспіранти були залучені з метою ознайомлення з передовими досягненнями у галузі edge computing.

Також наприкінці семінару Тетяна ВАКАЛЮК презентувала новий фаховий журнал, що заснований в Державному університеті «Житомирська політехніка» – “Journal of Edge Computing”, запросивши авторів відібраних доповідей, що були представлені на семінарі, подати до журналу розширені та доповнені на 30% статті.

Дякуємо усім учасникам семінару за змістовні доповіді, бажаємо подальших успіхів у науковій діяльності. Та до нових зустрічей!

Також висловлюємо щиру вдячність Сергію СЕМЕРІКОВУ за можливість долучитись до організації та проведення таких науково вагомих та масштабних заходів.

 

Тетяна Вакалюк

Залишити відповідь