Перше засідання наукового міжкафедрального семінару факультету інформаційно-комп’ютерних технологій «Інженерія програмного забезпечення»

18.05.2023 р. відбулося перше засідання міжкафедрального семінару факультету інформаційно-комп’ютерних технологій «Інженерія програмного забезпечення» Державного університету “Житомирська політехніка”

На засіданні виступили:

1. Левківський Віталій, аспірант 4 року навчання, за результами дослідження  на тему «Розробка інформаційної технології обробки даних віддаленої системи діагностування стану пацієнтів». (Науковий керівник Лобанчикова Надія)
  2. Марчук Дмитро, аспірант 4 року навчання, за результами дослідження  на тему «Методи та алгоритми аналізу відео зображень для розпізнавання геометричних параметрів в системах паркування» (Науковий керівник Граф Марина)

На засіданні були присутні науково-педагогічні працівники та аспіранти факультету інформаційно-комп’ютерних технологій. Усі присутні взяли участь в обговоренні.