Гостьова лекція “Електронне портфоліо як засіб відображення результатів науково-педагогічної діяльності викладачів ЗВО”

Керівник наукової школи “Цифрові освітні технології”,  доктор педагогічник наук, професор, професор кафедри інженерії програмного забезпечення Вакалюк Т.А. провела гостьову лекцію для науково-педагогічних працівників Дрогобицького державного педагогічного університету імені  Івана Франка  на тему “Електронне портфоліо як засіб відображення результатів науково-педагогічної діяльності викладачів ЗВО”.  Під час доповіді Т.А.Вакалюк зробила кцент на важливості наявності електронного портфоліо у науково-педагогічних працівників та презентувала вимоги до електронного портфоліо науково-педагогічного працівника закладу вищої освіти.