Семінар «Інформаційно-цифрові технології у педагогічних дослідженнях»

У межах діяльності спільної науково-дослідної лабораторії з питань цифрової трансформації вищої освіти Державного університету “Житомирська політехніка” та ІІТЗН 25 травня 2021 р. співробітники відділу відкритих освітньо-наукових інформаційних систем Інституту інформаційних технологій і засобів навчання Національної академії педагогічних наук України провели семінар «Інформаційно-цифрові технології у педагогічних дослідженнях» для наукових, науково-педагогічних працівників і аспірантів.

Модератором семінару була Іванова Світлана Миколаївна, к. пед. н., завідувач відділу відкритих освітньо-наукових інформаційних систем ІІТЗН НАПН України.

Foto0.jpg

На семінарі було представлено чотири доповіді:

Мінтій Ірини Сергіївни, к. пед. н., доцент, с. н. с. відділу відкритих освітньо-наукових інформаційних систем ІІТЗН НАПН України «Референс-менеджери як засоби керування бібліографічними даними»;

Foto1.jpg

Новицької Тетяни Леонідівни, н. с. відділу відкритих освітньо-наукових інформаційних систем ІІТЗН НАПН України «Електронна бібліотека НАПН України як засіб оприлюднення і використання науково-педагогічних досліджень»;

Foto2.jpg

Олексюка Василя Петровича, к. пед. н., доцент, провідн. н. с. відділу відкритих освітньо-наукових інформаційних систем ІІТЗН НАПН України «Використання курсів мережевої академії Cisco для розвитку компетентності з кібербезпеки науково-педагогічних працівників»;

Foto3.jpg

Вакалюк Тетяни Анатоліївни, д. пед. н., професор, «Електронне портфоліо як засіб відображення результатів науково-педагогічної діяльності».

Foto4.jpg

У роботі заходу взяли участь 44 учасники – наукові, науково-педагогічні працівники та аспіранти:

➢Інституту інформаційних технологій і засобів навчання Національної академії педагогічних наук України,

➢Криворізького державного педагогічного університету,

➢Державного університету «Житомирська політехніка»,

➢Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка,

➢Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е. О. Дідоренка,

➢Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Foto5.jpg

Робочі мови семінару: українська.

Формат проведення семінару: дистанційно