Міжнародний семінар “Edge Computing”

01 квітня 2021 року на базі Державного університету “Житомирська політехніка” пройшов міжнародний семінар “Edge Computing”.

В роботі семінару взяли участь представники Криворізького державного педагогічного університету, Криворізького національного університету, Державної установи “Інститут геохімії навколишнього середовища Національної академії наук України”, Інституту проблем моделювання в енергетиці ім. Г.Є. Пухова Національної академії наук України, Національного авіаційного університету, Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького, Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка,  Житомирського війського інституту імені С.П.Корольова, Інституту технічної теплофізики НАН України, Університету інформаційних технологій (Information Technology University, Pakistan), Університету Бельсько-Бяла (University of Bielsko-Biala, Польща)  та Державного університету “Житомирська політехніка”.

З вітальним словом виступили кандидат технічних наук, доцент, проректор з науково-педагогічної роботи Морозов Андрій Васильович, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри інформатики та прикладної математики Семеріков Сергій Олексійович та кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри моделювання і програмного забезпечення Криворізького національного університету Стрюк Андрій Миколайович

Результати, які були висвітлені на семінарі у 7 доповідях включали широке коло актуальних питань, пов’язаних  з крайовими (граничними) обчисленнями, зокрема:

• Архітектура крайових приладів для діагностики фізичного стану студентів
  • Аналіз атак на компоненти систем IoT та технологій кібербезпеки
  • Графова модель системи обчислення туману
  • Самоорганізуюча топологія мережі для автономних систем IoT
  • ImpalaE: На шляху до оптимальної політики для ефективного управління ресурсами на межі
  • Планування завдань у настільному GRID методом FSA: практичний приклад
  • Аналіз метрологічного виявлення нановимірів

Перераховані питання є на сьогодні надзвичайно актуальними. Усіх їх об’єднує єдиний напрям досліджень – Edge Computing.

Дякуємо усім учасникам семінару за змістовні доповіді, бажаємо подальших успіхів у науковій діяльності. Та до нових зустрічей!

Також висловлюємо щиру вдячність Семерікову Сергію Олексійовичу за можливість долучитись до організації та проведення таких  науково вагомих та масштабних заходів.