Ефективне поєднання ІКТ та інженерії програмного забезпечення для розв’язання актуальних соціально-економічних проблем

У межах досліджень Наукової школи “Цифрові освітні технології” та кафедри інженерії програмного забезпечення щодо проектування та використання різних симуляцій для формування та розвитку компетентності в галузі управління персональними фінансами спроектовано і розроблено симулятора з визначення ефективних персональних фінансових стратегій із використанням машинного навчання.

Дана робота є складовою дослідження щодо поєднання досягнень поведінкової науки, зокрема, поведінкової економіки та поведінкових фінансів із застосуванням технологій штучного інтелекту. У ході виконання дослідження було перевірено гіпотези щодо застосування окремих алгоритмів машинного навчання з напрямків Supervised learning (контрольоване навчання або навчання з учителем) та Reinforcement learning (навчання з підкріпленням).

Магістранти кафедри ІПЗ Візгалов Олександр Юрійович та Дідківський Владислав Валентинович під керівництвом канд.пед.наук, доц., доц.каф.ІПЗ успішно захистили магістерські кваліфікаційні роботи на теми “Розробка фінансових інструментів симулятора з визначення ефективних персональних фінансових стратегій із використанням машинного навчання” та “Розробка механіки симулятора з визначення ефективних персональних фінансових стратегій із використанням машинного навчання” відповідно.

Бажаємо молодим науковцям далі працювати в обраному напрямку.