Продовження реєстрації на інтенсивний курс “Хмарні технології у дистанційному навчанні в умовах карантину”

У зв’язку з великою кількістю бажаючих,  а також оголошеним карантином пропонуємо вчителям та учням для проходження безкоштовний інтенсивний дистанційний курс “Хмарні технології у дистанційному навчанні в умовах карантину”  в межах сертифікатної освітньої програми “Інформаційні системи та хмарні технології  в освітньому процесі” (деталі щодо сертифікатної освітньої програми за посиланням: https://ssdet.ztu.edu.ua/sert-osv-pr/)

Термін проходження курсів: 13.04 по 17.04.

По закінченню курсів кожен отримає сертифікат на 15 годин.

Реєстрація:  https://forms.gle/bJoqvUs7jBBdMqYZ9

Поспішайте, кількість місць обмежена!!!

Протягом навчання слухачі матимуть змогу дізнатись про хмарні технології, що можуть використовуватись у закладах освіти: сховища даних, спільні документи, спільні презентації, інтелектуальні карти, засоби спільного планування, хмарні LMS тощо.

Слухачами курсів можуть бути учні, вчителі, методисти, викладачі професійно-технічних училищ, коледжів, а також викладачі закладів вищої освіти.

Головне завдання цих курсів – допомогти вчителям та учням в організації дистанційного навчання на період карантину.

Звичайно, як і будь яке дистанційне навчання, це вимагає від слухачів: відповідальності, самоорганізації та дисципліни.

Успіхів у навчанні!

#ЦеЖ_Політехніка13

12 коментарів

Васянович Валентина Андріївна Оприлюднено16:17 - 09.04.2020

Як дізнатися чи я зареєстрована на курси онллайн з 13квітня

Тетяна Вакалюк Оприлюднено17:01 - 09.04.2020

Так, навіть двічі прийшла ваша заявка. Чекайте сьогодні ввечері інструкції.

Тетяна Вакалюк Оприлюднено22:53 - 09.04.2020

Реєстрація заверешна.

Тетяна Вакалюк Оприлюднено22:54 - 09.04.2020

Усім зареєстрованим учасникам на пошту відправлені інструктивні листи.

Наталія Оприлюднено07:35 - 10.04.2020

Доброго дня. Тетяни, дуже хочу приєднатися до курсу. Але заявку не приймають. Мабуть група вже набрана. Чи є можливість долучитися до курсу з 13 по 17 квітня? Якщо ж ні, то коли буде наступна група працювати?? Дякую за відповідь

Вакалюк Тетяна Оприлюднено13:00 - 10.04.2020

Доброго дня. Так реєстрація завершена. Групи укомплектовані.
      Слідкуйте за новинами.

Олена Оприлюднено16:48 - 12.04.2020

Доброго дня, я реєструвалась одразу як відкрили реєстрацію, але на пошті нічого не має

Тетяна Вакалюк Оприлюднено16:52 - 12.04.2020

Доброго дня, пані Олено. Усім, хто зареєструвався, був надісланий лист (двічі: в середу та вчора вечором). Можливо, Ви не правильно вказали при реєстрації Вашу електронну пошту, можливо лист попав в спам, а можливо, Ваша пошта переповнена.
    Напишіть особистий лист викладачу (neota.tet.vak@gmail.com) – і викладач надішле у відповідь вже особисто вам 3й лист.

Тетяна Оприлюднено17:19 - 13.04.2020

Доброго дня! Хотіла також зареєструватись на курси але лінія закрита. Підскажіть, будьласка, коли буде можливіть зареєструватись?

Тетяна Вакалюк Оприлюднено17:27 - 13.04.2020

Поки реєстрація закрита. Слідкуйте за новинами.

Юлія Лук’яненко Оприлюднено15:59 - 15.04.2020

Добрий день. Скажіть, будь ласка, чи буде ще навчання на курсі “Хмарні технології у дистанційному навчанні в умовах”? (після 17.04.2020).

Тетяна Вакалюк Оприлюднено16:09 - 16.04.2020

Доброго дня. Слідкуйте за новинами.