Участь у Всеукраїнському науково-методичному семінарі

Представники наукової школи “Цифрові освітні технології” (доктор педагогічних наук, доцент, професор кафедри інженерії програмного забезпечення, керівник школи Вакалюк Т.А. та аспірант Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України Гаврилюк О.Д.) взяли активну участь у Всеукраїнському науково-методичному семінарі “Системи навчання і освтіив компютерно орієнтованому середовищі”, що проходив в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України 25 листопада 2019 р.

Також було обговорено питання подальшої співпраці та шляхи її реалізації з науковцями різних установ: Глазуновою О.Г. (Факультет інформаційних технологій Національного університету біоресурсів і природокористування України), Литвиновою С.Г. (Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України)