Участь запрошеним спікером  у програмі підвищення кваліфікації “Інноваційний науковий керівник”

18 травня 2023 Тетяна Вакалюк, д.п.н.,проф., професор кафедри інженерії програмного забезпечення та керівник наукової школи «Цифрові освітні технології» виступила запрошеним спікером у  програмі підвищення кваліфікації “Інноваційний науковий керівник” з доповіддю на тему: «Цифрові технології для колективної роботи науковців».

Дана програма підвищення кваліфікації є пілотною, і тому проходить апробацію.

Учасники програми взяли участь в обговоренні. Також учасникам було задано на виконання завдання з використанням можливостей цифрових технології у роботі наукових керівників та аспірантів.

Дякуємо організаторам за  таку можливість.